Výstava chovatelských zvířat

16. října 2013 v 16:42 | IvanQa-Ejessica |  ♥ Memories ♥
Jelikož chodím už do 9třídy, tak konečně ty školní akce děláme my. Je to snad na 9tce to nejlepší, vypomáhat, organizovat :33 Měli jsme jít,(jen mi holky), na výstavu chovatelských zvířat. Nakonec se nám vůbec nechtělo, jelikož jsem tam byly od 8h ráno a byla staršná zima. Takže jsme tam docela luxusně mrzli. No prvně jsme byly vevnitř, kde se topilo a bylo teplo. Jenže po 20min nás rozdělili mezi posuzovatele a dělali jsme jim zapisovatele. Já byla uplně v zadu, vedle mě (řada klecí, ulička, řada klecí...) byly kámošky. No nakonec jsem dostala nejlepšího posuzovatele co jsem dostat mohla.

Ze začátku byl strašně příjemnej, hned se mě zeptal jak se jmenuju jménem aby mi mohl tykat a povídat si se mnou :3 Ne byl strašně fájn, zábavnej, byl to slovák. Zapisovala jsem holuby, a jelikož jsme byly pod ořechem tak byly na nás strašný atentáty a padalo to na nás :D jemu to spadlo i do čaje. Do 11h byla snad ta nejhorší zima, to že jsme byla strašně zmrzlá, klepala jsem se, a vůbec necítila nohy, a prsty na rukou jsem měla strašně zmrzlý. No pak jsme si dali přestávku a já šla zas do vnitř, kde bylo úžasný teplo, hned co jsem vešla mi kámoška dala čaj at se napiju :D jen takový to "nevadí když ti to vypiju? :D". No pak už to bylo v pohodě po té 11h už svítilo slunko a nebylo to zas tak hrozný. Pak jsme se s těma posuzovatelema fotili :D Prej jen Juraj at se s ním jdu vyfotit že to pak dá na fejsbuk :D To mě rozsekalo no nakonec jsme mu ten fb vážně psala :DD

Když jsem měla přestávku tak jsem šla většinou za kámoškou vedle, no zrovna jejého posuzovatele bych mít nechtěla byl takovej nepříjemnej :D Holky měli králíčky, on na chvíli se šel za někým poradit tak at ho pohlýdáme, ti králičcí byly tak heboncí :33 Jediný co jsem jim záviděla bylo to že dělali u králíčků, jsem si je prohlížela, ty jejich kožíšky :3

No nakonec jsem zapsala 112 holubů což byla dost :D Většinou se psalo klec, č. kroužku, plemeno, vady, pak doporučení a přednosti. a s kámoškou jsme odcházeli jako poslední 13.36h.
Nejvíc mě naštvalo že všici uprchli a ani nám nic neřekly :D No jak jsem se dostala dom tak jsem byla snad před půl hodiny doma v bundě a nechtěla se převlíct. Nakonec jsem se strašně moc navlíkla, ale i tak jsem byla pořád taková zmrzlá. Až večer mi naši přinesly topení já si dala čaják a měla nohy nad topením tak to už mi pak bylo teploučko :3 Ale byl to boží den '))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog ??

Ano 69.9% (321)
Ne 30.1% (138)

Komentáře

1 Nia Creep Nia Creep | Web | 19. října 2013 v 10:42 | Reagovat

Jé to bylo asi užitý:3
nojo to je prostě nejlepší na 9:33
jo ráno, je řádná kosa:D
holubi jsou nynu:3
a Juraj je jirka? :D
panejo 112 :O
borko!

2 sarush ef sarush ef | Web | 22. října 2013 v 18:20 | Reagovat

To muselo bejt úžasný!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama