Venek s kámošema :3

11. října 2013 v 18:44 | IvanQa-Ejessica |  ♥ Memories ♥
Trošku pozdějc, ale když už mám zas začít s blogem chci to tu mít a nesmí mi to tu chybět :D No zhruba tak v 2týdnu prázdnin byl v Brně u babičky můj kámoš Radim, což bylo strašně fájn jelikož se přestěhoval a je docela daleko, takže nemáme vůbec možnost se vidět '// Byl u babičky týden, takže jsme zajisté museli jít ven :3 V pátek jsem měla s (jeho i mým kámošem) Martinem domluvený že půjdem ven, pro Radima jsem měla být překvápko -_- :DD Ten den s nima byl úžasnej, ale stejně pořád moc krátkej.. Ráda jsem je zas viděla, závidím jim jejich přáteství, kámoši jsou velcí a dlouhou dobu. Jelikož večer Martinovi ujel poslední vlak, tak nakonec přespal u známých, kvůli kterým se dostal do Brna (byl u nich na návštěvě a pak šel ven :33).

Celej víkend sice Radim jít ven nemohl, ale Martin alespon v sobotu jo. Jsme byly v Olympii, kterou jsem tak prošli minimálně 12x :D Pak jsme zabrouzdali do electrowoldu a ukazoval mi mobil kterej chce. No nakonec jsme skončili u tabletů na netu (asku,Fb) :DD Tam jsme potkali upec luxusní kluky, jeden měl červený kalhoty a pouštěli u repráků upec luxusní písničku :33 Jelikož v Olympii před ten víkend byla "zoo" měli tak (upec úžasnýho hada-účovkou červenou, pak tchoře..) no tak tam jsme potkali nějakou holku v černý mikině a Martinovi se staršně líbila, tak jsem mu říkala at za ní jde, ale nechtěl. Potkali jsme ji 3x pak jsme ji šli hledat, ale už nenašli. Nakonec jsme se šli projít k řece a pozorvali jsme tam psa, tak různě si povídali a vzpomínali na starý časy ')) Bylo to fájn být s ním zase venku a povídat sis ním, vidět ho.

V pondělí jsem byla zas venku jen s Radimem. Což bylo hezká změna, nikdy jsme totiž sami spolu venku nebyly. Celej den byl fájn :D Byly jsme taky u řeky, to jsme si sedli ke splavu a pozorovali prostě tekoucí vodu, bylo by to fájn nebýt té hlučné vody :D prostě se nedalo kecat. Nakonec jsme přece jen byly v elektrowodru na tabletech :33 Pak jsme chodili po asku nábytku a jen tak si to procházali a hlásili co si pořídíme, až budem bydlet sami. Byla to prdel :D Prošli jsme to hodněkrát :D Pak jsem si našli sedací pytle a nechtělo se nám jít pryč :3 byly úžasný ')) Nakonec jsme šli na střechu a sedli jsme si tam, on si zakouřil a bavili jsme se tak různě o jeho kámoších, rodině, škole,... Byl to skvělej den.

V úterý jsem byla zas naposledy s něma obouma venku. To jsme šli o něco dřív s Martinem ven že sem mu měla dát pusu, což se nakonec nestalo, jelikož jsem "prej" (-asi určitě) nevědomě uhla, takže byl potom celej naštvanej. Když přijel Radim po chvilce ptaní proč je naštvanej, co jsem mu udělala.. jsem se přestala ptát.. a ne že bych ho ignorovala, jen mě to prostě nebavilo když mě ignoroval. Byl tím ještě víc naštvanej jelikož Radim měl strašně moc energie (pořád jen jak by si dal cígo) a tak jsme se tam mlátili :D štouchali a dělali kraviny. Což byl naštvanej že se bavím víc s Radimem než sním'//

Nakonec Martin se se mnou baví s přiměřením a Radim vůbec. Zdá se že nemá čas, ještě o prázkách jsme si psali, volali to vždycky večer když šel z čochu tak mi volal a já ho tsrašila jak moc ho chce sežrat veverka :D Chybí mi to a je mi líto že to není jako dřív, hold jsou oba moc daleko a maj tam svý kámoše, což je dobře.))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog ??

Ano 69.9% (321)
Ne 30.1% (138)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama