Trochu černobílo

22. října 2013 v 18:43 | IvanQa-Ejessica |  Moje vylívání srdííčka..
Celej den jsem byla unavená až mě štvalo že zrovna dneska máme basket. Joo mohla jsem tam sice nejít ale už je polovina října a já tam ani jednou nebyla. Tudíž jsem že teda dneska hold půjdu. Šla jsem dom a pak zas do školy. :D no šla jsem se převlíct a šla do těláku za klukama, to se pak šli podívat kde je učitel a Honza na mě jetsli pořád ještě uhýbám puse. A já že nwm že jsme neměla příležitost, to jsme seděla na lavičce a za tak 5minut ke mě přišel a zkusil mi dát pusu, no člověk to nečekal takže zase mimo no uhla jsem -____- :D. Prvně jsme tam byly čtyři. To jsme si jen házeli na koš, pak přišli ostatní. To přišel i Lukin celej vysmátej a vyhulenej. No hráli jsme s učitelem, jako kluci rychlý člověk by se jich bál :D jen Lukin si ze mě dělal srandu že se jich prej bojím :D Ne že bych se jich bála jen sou oproti mě strašně velcí :D No nějak mi po chvíli začlo být blbě, bolelo mě břicho což se přežít dalo, ale začlo mi být blbě mdlo. Začla se mi motat hlava a viděla jsem černobíle. Tak jsem šla za učitelem že půjdu na záchod, tam jsem si sedla a snažila se to rozdejchat, ale nijak se to nelepšilo. Tak jsem šla zpátky do tělocvičny a tam jsem si lehla na lavičku, ikdyž za mnou přišel učitel tak jsem mu jen řekla že mi je špatně, to za mnou přišli kluci jako co mi je a tak :3 byly miloučcí. Jelikož se to pořád nelepšilo tak jsem šla za učitelem, že mi je špatně že půjdu dom, on že teda jo, ptal se jestli to dojdu a tak.

No cestou už jsem byla ve stavu že se to hodně horšilo až k černé že jsem spíš rozeznávala tmavý obrysy. No pak jsem zahnízdila na lavičku a lehla si, dostala jsem křeče do břicha. Strašně ale hrozně moc mě bolelo břicho, chtěla jsem se jít převlíct, ale v polovině cesty jsem to prostě vzdala. Nebyla jsem ve stavu kdy jsem mohla stát a převlíkat se. Když už jsem si lehla že sem byla v poho s tlakem, tak jsem zas dostala strašný křeče do břicha ale staršně moc nedalo se to vydržet. Po chvíli tam přišel Honza, co tam dělám že si myslel že sem šla dom. Tak pak jestli má na mě čekat a já že ne, at jde že to prostě musím přeležet. No po chvíli kdy jsem ty křeče nepřešli a došlo mi že v tomto stavu bych se nedostala dom, jsem zavolala mamce jestli už je doma, ta hned spalšila co se děje :/ což já že nic jen až pojede dom ejstli by se pro mě nestavila že mi je blbě. No to po chvíli zkončili basket kluci, to hned Lukin a všici ze třídy co mi je, a at se napiju což od nich bylo nesmírně miloučký :3 No pak přišel učitel jak mi je a tak.. no pak jsem šla ke družině že mě tam učitel něchtěl nechat abych seboou nesekla, ale musel se převlíct, to hnedka za chvíli přišla mamka.

Ta ze mě měla obrovskou radost.. No lehla jsem si an zadní sedačku do auta a to chvíli kolem mě lítala jestli mi je dobře. Pak jsme jeli pomalu dom, dala jsem si v pokoji na stůl věci a jen se viděla v zrdcadle. Kdybyste mě viděli :D na mě byl teda pohled celý bílá jak stěna, kruhy pod očima a totálně bílý rty no prostě jako Zombíík :DD. To jsem si šla hnedka lehnout, protože mě pořád ještě bolelo bříško :'/ No lehla jsem si do postele a byla mi strašná zima, tak mi mamka donesla další deku (to už jsem na sobě měla 3), no a pak mi mamka donesla silný kafe (odporný a silný) no a to už bylo cájk. Chvíli jsem tam tak ležela a už mi začínalo být cajk, bolest se vytrácela a začínalo mi být teplo. Pak jsem zapla počítač a šla si to kafe vypít do obyváku, když už jsem ho měla vypitý tak jsem si šla pro chlepíček, to jsem se už ládovala takže jsem byla cajk, ikdyž mamka měla kecy at si lehnu a tak.. To už mi bylo dobře :D Když jsem šla na fb hned mi psal Lukin jakmi je což od něj bylo miloučký :3 No po půl hodce se pro mě stavili dva kámoši, měli být u školy jelikož Dominikův kámoš jel do Oř a málokdy ho vidím, jen škoda že mě mamka prostě nechtěla pustit ven :( No další den (dneska) jsem nešla do školy a zůstala jsem doma, ikdyž už jsem cájk. Pořád mamka jestli mi je dobře a že bych si měla odpočinout.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog ??

Ano 70.1% (321)
Ne 29.9% (137)

Komentáře

1 miss nothing miss nothing | Web | 22. října 2013 v 19:54 | Reagovat

basket..pff míčový hry, to není nic pro mě. ve vlastním zájmu by si mě nikdo nikdy neměl brát do týmu :D
tak hlavně že už je to v pohodě a je hezký, jak ty kluci někdy dokážou být tak milí :D

2 Natally Natally | Web | 25. října 2013 v 14:54 | Reagovat

Jé, tak to moji spolužáci by se mi jen vysáli a měli blbé poznámky :( A nevíš, proč ti bylo tak špatně? Stává se ti to často? Já mám kamarádku, která strašně často omdlívá, tak jednou do měsíce minimálně. Já zas mívám migrény, to taky není nic příjemného :(
No hlavně že už je ti líp ;)

3 Výpočet Výpočet | 17. dubna 2014 v 22:55 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama