Herbert

14. října 2013 v 14:25 | IvanQa-Ejessica |  Moje vylívání srdííčka..
Před prázdninama jsem se seznamila přes kámošku s jejím kámošem. Kámoška většinou o něm mluvila cestou když jsme šli dom ze školy. Jelikož ona umí brutálně dabingovat takže vždycky říkala růůzný kody z kterých sem já vždycky umírala smíchy. Výdycky jmenuji se Herbert Frederik Von Klingerhofen IV. pak mi jen říkala že s ním musím někdy volat, že on jako originál je ještě lepší. Většinou jsme se o něm vždycky bavily cestou dom. Jednou jsme našla u té kámošky na fb jak přidala nějakou fotku ze hry a označila ho tam, to jsem si ho přidala.

Začli jsme si psát, no první co mi napsal bylo "zdravím" na což se nedá zapomenout, byl zvláštní a ojedinělej. Strašně mě fascinval, protože se nenajde člověk v mém věku, který by mi vykal :D Pak jsme z důvodu sekacího fejsbuku si psali snad jen na skype. Ze začátku mě strašně štvalo (to snad pořád) jak byl tajemnej, to že on mě snad věděl vše a já ani jak se jmenuje.. Pak jsme spolu i volaly na skype,(normálně s nikým nevolám, nesnáším ten hlas přes elektroniku, zním tak divně :DD a navíc se líp vyjadřuju když píšu než když mluvím, to su spíše hodně před cizím člověkem zamlklá.). Ale to volání s ním stálo za to, staršně mě fascinovalo to naše vykání, když jsem s ním poprvé volala neměl svůj hlas, umí luxusní dabingy :D no nejvíc mě snad rozsekalo to jak po 6hodině najednou z ničeho nic mluvil svým hlasem a začal mi tykat.

Byl to strašně zajímavej kluk, na první pohled bych řekla taký ten kluk bez citů. Což pro mě hrálo do noty, jelikož po týdnu si s ním psaní mi kámoška prohlásila "ty si se zas zabouchla?" tonem jakým ot řekla =OO jak jako zase?! Tss.. trochu mě to urazilo :D Ikdyž třeba i trochu měla pravdu (Martin, Radim..) No prostě moje + bylo :D že ikdybych se do něj zabouchla tak je to můj problém, jemu bych se v životě nelíbila a jakožto bezcitnýmu klukovi bych neublížila.

Ale i tak mě nejvíc udivovalo, že ted se většinou těmto klukům vyhýbám a jemu rozvna ne. Byl zajímavej, zvláštní (pro někoho třeba i divnej, ale mě strašně prostě fascinoval), to jeho chování, byl vtipnej a zábavnej. Nejhorší snad bylo když sem ho poprví viděla přes webku, řekla bych že na to dlouho nezapomenu. Taký roztomilý klučina, s delšíma vláskama a páskou přes oko, což bylo prostě strašně moc roztomilý =OO Docela doost jsme si psali aj volaly.

Když začli prázky vše se zdovjnásobilo, oba jsme měli celý dny času, většinou žádný program a konečně žádná škola :D Takže jsme si pořád volaly, až sem se i divila že si máme pořád ještě o čem povídat :D Pak mi jednou večer začal číst pohádky, což bylo ikdyž dětský, ale nejvíc nádherný. Strašně ráda jsem poslouchala jeho hlas, člověk by mohl při tom usnout. Ikdyž jsme se znali strašně málo, stal se součástí mýho dne, nebo snad nejhezčí částí toho dne. Strašně ráda jsem si s ním povídala. Psávali jsme si do 3do rána :3

No shrnutě jsem ho asik začla mít dost ráda. Pak mi začal psát smajlíky z nichž sem byla upec na měkko, jelikož je vůbec nepsal. Při konverzaci s ním, by člověk prostě chtěl být u něj a jen ho obejmout. Párkrát mě naštval, jelikož jsem pak prostě občas nevěděla jestli si zě mě dělá prdel či to myslí vážně =x Když to ted pak píšu, ani nevím jak to bylo popořadě..

Jeden večer jsme volali snad do 4hodin do rána, já upec unavená ale že to za to stálo :3 Nebo když jsme se spolu dívali na horor oba se zaplou webkou :3 Nejvíc když se člověk strašně moc lekne a on se u toho směje :D

Dejme tomu že zhruba na konci srpna to bylo dost divní, ani newím moc proč. Měla jsem ho strašná ráda, blbost.. problém já ho měla víc než jen ráda. Strašně moc mě štvalo to jak byl ke mě milej, ničilo mě to. Přála jsem si aby to vše bylo jako dřív, bez těch roztomilostí pro mě by t hold bylo snaží. Vůči němu to bylo celkem nefér, jelikož třeba ke kámošům ze třídy tak si říkáme zlato, lásko a tak. Jenže mě to hold staršně ničila, sním ty slova prostě ztrácely význam. Já to měla jinak a on taky. Dokonce jsem mockrát přemýšlela že by bylo lepší, prostě se spolu nebavit. Neboo nejlepší se snad i vůbec nepoznat.

Málem k tomu i došlo, ale přijít na věc. Nedokázala bych ho mýt v přátelých, musela bych si ho prostě totálně vyrestartovat, jinak bych na něj pořád myslela a hlavně měla nutkání mu napsat. Nakonec k tomu nedošlo, trošku jsem se pohádaly, ale vyšlo z toho jen že jsme si prá dní nepsaly ty "roztomilosti" u čehož jsme moc dlouho nevydrželi. Docela jsem na něj i pár týdnů byla zlá, naštvaná, no jak bych řekla já chcíplá. Totálně jsem z něj byla zmatená a nevěděla jak se k němu chovat =xx Kdybychom měli pokračovat v těch našich "roztomilostech" jen by mě to prostě trápilo, ale zas vůči němu by to bylo nefér. Vůbec jsem nevěděla protože chovat se k němu jako k někomu koho nemám ráda pro mě bylo těžký, tudíž jsem většinou působila tak že su nasraná. Byla jsem nejvcí zmatená..

On má strašně dobrý myšlení, prostě mě ukázal věci z jiného úhlu a ještě to skvěle dokázal oddůvodnit. Bavili jsme se tak různě, a strašně mě nadchlo ty jeho dejme tomu "úhly pohledu" :D Nakonec jsem došla k závěru, že se s ním bavit budu, a to z důvodu být tu pro něj jako kámoška, třeba nakonec budem nejlepší kámoši na světě :D. Ikdyž bych ho za tu je roztomilost zabila, jelikož člověk je z něj staršně na měkko a je to i celkem ničivé :DD Mám ho staršně ráda, ale to je jen můj problém. Jediný co mě štve, že právě tyto moje problémy a zmatenost v mojí hlavě postihli i jeho. To tím že moje činy maj důsledky i na ostatní kolem mě, byla jsem nepříjemná a jen mu kazila náladu což mě i štve. Jak ted říkám já nebudu to řešit, ono to prostě přejde. Jediný co mě na tom tak jediný štve je to že kvůli tomu se nesoustředím na školu, což mě dost luxusně štve :D!
Cítil jsem se výjimečně než jsem zjistil , že to píšeš každýmu.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog ??

Ano 69.9% (321)
Ne 30.1% (138)

Komentáře

1 Natally Natally | Web | 14. října 2013 v 17:49 | Reagovat

Hm, tak to je zajímavý! Chtěla bych ho znát. A vážně myslíš, že by tě chtěl jenom jako kamarádku? Možná se bojí, že ty o něj nebudeš mít zájem...

2 Nia Creep Nia Creep | Web | 19. října 2013 v 10:49 | Reagovat

Jé to je krásný článek! :)
Nojo, holky nejvíc letí na takové ty tajemné kluky! :D
Přijde mi jako kravina nazývat ho klukem bez citů. Protože každý máme city, třeba je jen skrývá:)
jinak tvoje kamoška to neřkela moc hezkyto 'zas' zní ošklivě no.
je to slaďouš, s těma pohádkama:3
ten citát, je krásnej:)snad ne pravdivej v tomhle případe

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama