Bez zábran..

14. října 2012 v 21:54 | IvanQa-Ejessica |  Moje vylívání srdííčka..
Sobota 13.10. byla jsem domluvená s děckama že půjdem ven jelikož mamka měla jet i s taťkou do Třebiče, za tetou (mamčina kámoška ještě ze střední). Ale jelikož taťka šel do práce tak on nejel a že teda pojedu s mamkou. Vstávali jsme celkem brzo něco okolo 8h, vzala jsem si deku a seděli jsme s mamkou v obyváku a vegetili u telky. Pak jsem nám šla udělat tousty a vzala si noťas do obýváku. Okolo 10.h jsem se začla chystat, měla přijet ségra se svým klukem Ivošem, jelikož nás tam chtěl hodit. Má nový auto tak chce nasbírat kilomentry :D a v Třebiči má rodinu tak že se tam podívá na hřbitov. už byla nachystaná tak jsem šla udělat tousty těm dvoum, za chvilku dojeli a ségra se šla osprchovat mnoo.. Ivoš se najedl těch toustů a ségra tam lítala po baráku :D! Mno když se konečně oblíkla tak jsme vyjeli, já a ségra jsme byly vzadu a mamka ve předu, se ségrou jsme se dívali na noťasu na horor ale kvůli ní jsem tam dala komedii :D jelikož s ní se dívat je zážitek, nechápu jak se může někdo při pikantních situacích zakrávat dekou či polštářem :D dyť z toho filmu pak nic nemaj ne? :D mno ona se dívala na film a já poslouchala písničky z mobilu.. U tety to bylo skvělý :D prostě konečně nějaká jiná společnost.. Mmmm.. měla strašně dobrou buchtu! Ona má dva syny Míšu- ten je starej jak já teda o měsíc strašíí :D ale je strašně super, a pak Martin- tomu je ted tak 6let (?) je ještě ve školce ale měl jít už do školy.. Nejvíc jsem se těšila na Míšu vždycky když taam dojedu tak se spolu díváme na filmy a je to super. Mno Míša dojel až hoďku před odjezdem, vždycky nemůžu z toho že je ode mě o 1měsíc a je tak strašně vysokej :D! Pak teta že mám pěknej křížek, a mamka že jsem ho dostala od kluka a ségra podotkla že už spolu nejsme a že už má jinou :/ totálně mi to zkazilo náladu mamka ze začátku co se stalo.. normálně bych ji asik vše řekla =P ale nechtělo se mi to řešit kdžy tam je teta, Ivoš.. Tak jsem řekla ať to teď neřeší.. Mno cestou zpět :D jsme se se ségrou bavili o tom :D kdy jsme na posledy zvraceli :D mno nemohla jsem Ivoš jen že doufá že to jídlo v nás zuůstane :D pak jsem pouštěla písničky což byla sranda :D.. Den jsem si užila až na tu jednu momentku, jsem se odřízla :D a přišla na jiný myšlenky :))

Neděle 14.10. Dneska měla za mnou přijet moje Simonka! (její blog) mno :D jaksi jsem vstávala okolo 11.h takže jsem luxusně nestíhala :D vstala jsem a přečetla si sms od Simči že už je v :D takže jsem začla kmitat a chystat se véén :D Mno pak k nám došla :D a já už byla tak trochu zcivilizovaná :D převlečená :D takže to bylo ok a šli jsme véén.. Procházeli jsme se a povídali si tak o škole, klukách, životě :D! Konečně po 2rokách zas u nás :D v té naší zapadléé vesničce :D.. Pak že se půjdem stavit pro Ančí mno tu jsme cestou potkali i s Dájou :D takže jsme byly s nima a řekla bych že byla prdel ne ? Já si to užila protože ty mý vyhulený ňoumi miluju :D! Je s nima prdel a super zážiitky :D když se nedostanu do průseru je to v suchu :D! Šli jsme pro chálku do obchodu takže jsme měli čokošku, brambůůrky :D a gumový kofoly :D Vrrrr... Mňáám ! Milujem žrádlo!!! Pak došla Diduš měla Meruňkovku :D tak jsem okoštla :D ty kráso pálela mě držka :D! ale jako jinak byla dobrá :D.. Jsme tak krásně chálovaly a já Simči překazila dietu :D! Pak jsme šli k nám dom pro rasta čepku kterou jsem doma zapoměla (Ančina) a Simči pro rajčátka :D domácí máme toho vela a Diduš ať nějaký vemu tak jsem vzala i jim :D. Pak jsme šli na zastávku a Simča nám pak odjela.. Holka jako musíš zas přijet jasný ?!!!! Šli jsme k Díni pro batoh..a pár věciček.. a pak na vyhlídku :D.. A pak že půjdem odstřihnout jednu větvičku Mrkvičky :D tak já že jo že v poho :D mno tak jsme tak tak půl hoďky byly že tam byl chlap a vyskládával naproti dřevo :D prej "já mu snad půjdu pomoct aby už zalezl" žrali jsme tak ořechy a pak Diduš našla strom z jabkama :D tak jsme tam si utrhli jabka :D Mmm... ale byly vážně dobrý! Šli jsme se projít a pak zas zpět když jsme došli ten chlap tam už nebyl. Tak Díňa hlídala, Dája mě vyzvědl a já pak jen uškubla :D jelikož tam pak šli nějaké dvě drbny tak jsem to uškubla seskočila a trtali jsme :D Dája upec že su brutál že by se bál a prostě všici upec vysmátí mno nemohla jsem z toho.. Až ty babky odlezli tak jsem tam šla zas :D Dája mě vyzvedl prostě na tu zidku tak já byla opřený přes břicho :D a tak jsem se s tím tak minutu tak páčila měla jsem nůžky ale ten stonek šel těžško :D tak jsem to ustřihla vzala do ruky a trtali jsme :D!!!! Prej Diduš ty kráso já z vás nemohla :D ty se tam s tím morduješ a on se na tebe dívá a směje se :D! Ééééjh :D Prostě mazec miluju tyto akcičky, zážitky :D.. Pak jsme tam oddělávali listy a nechávali jen palice.. Prostě mazec :D!Copak jste dělali o víkendu vy ?

x))

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog ??

Ano 69.9% (321)
Ne 30.1% (138)

Komentáře

1 Crazzy Sissi Crazzy Sissi | Web | 15. října 2012 v 6:49 | Reagovat

Mno to je jasný že dojedu! :D Ale ještě nevím kdy :DD Nejlepší :D to bylo :D jo překazilas :D dostaneš :DD

2 Crazzy Sissi Crazzy Sissi | Web | 15. října 2012 v 6:51 | Reagovat

Jinak :D ty seš takovej můj t'ut'u trpaslíčeeek :D  <3

3 S. S. | 15. října 2012 v 16:19 | Reagovat

na těch fotkách vypadáš trošku jak skřítek.Nějakej lepní mužíček :D A ta čepice ti vážně nesluší..Jinak nic proti.Z  
Ze tvýho stylu psaní sem moc nepochopila o čem článek je.

4 Coco-ch Coco-ch | Web | 15. října 2012 v 18:33 | Reagovat

super fotky :)
ja som ležala doma, v postielke s horúčkou chorá! Najlepší víkend (irónia)

5 L^^ L^^ | Web | 16. října 2012 v 16:50 | Reagovat

Já když se dívám s někým na horror taky se zakrývám dekou :DD nemůžu se na ty hrozný detaily ani podívat!:D a já mamce zase neříkám nic, přijde mi divný se snou bavit i klucích :DD Ta´k to máš dobrý že se nedostáváš d průseru, já skoro pojkaždý, jednou sem podpálila pole, a museli ji to jít kluci hasit, kdyby tam nebyla tak nevím .. možná by nám zhořela celá vesnička :DD takže víkend sis užila vidím ;))

6 Míša Míša | Web | 16. října 2012 v 19:58 | Reagovat

Já sem slavila a relaxovala, moc dobrý počasí nebylo no :/

7 Denisa Denisa | Web | 17. října 2012 v 8:04 | Reagovat

pěkné fotky:)

8 Bo Boo Bo Boo | Web | 17. října 2012 v 19:24 | Reagovat

Jste si to teda aspoň užili ne ? :'DD No jo mi tuhle mrkvičku pěstujem na zahradě ale pšššt :'DD A kde bydlíš vle ? Třebíč je asi tak 30 km od nás! :'DDD A krásná rasta čapka! :'DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama