Just missing me..

24. července 2012 v 18:03 | IvanQa-Ejessica |  ♥ Memories ♥
Dneska mi to vše došlo.. Ráno jsem byla domluvená že půjdu s mojí kámoškou Aničkou ven, ona už odchází z naší základky jde na střední ona je hodně problémová :/. Neviděly jsme se od začátku prázdnin tak jsme byly domluvený že v 9.30h půjdem ven (ségra potřebovala vyprázdnit barák), jenže ona doma nebyla. Zhruba tak půl hodinu jsem se procházela po vesnici jestli není někde s někým už venku (to se stává že si s někým něco domluví a jde ven s někým jiným), pak jsem si šla sednout na zastávku seděla jsem, čuměla do blba, poslouchala music a strašně hodně jsem přemýšlela. Zavolala jsem pár lidem jestli neví kde Anička je či jestli s ní nejsou venku neúspěšně, tak jsem zavolala kámošce (Marceli) jestli by nechtěla jít ven :/ nemohla byla s (Nikčou) obě dvě chodí se mnou do třídy a s obouma se bavím.. V tu chvíli mi to došlo že vůbec nemám tucha co budu dělat když Saska odejde odejde mi moje nejlepší kámoška už poslední pololetí ve škole jsme na sebe moc času neměli a ted? Nedokázala jsem si představit že bych ji měla stratit ještě víc.. Ve škole... Saska je dokonalej člověk milej, zábavnej, je to prostě kámoška do deště.. už to jak je oblíbená mě trochu ve škole trápilo zdálo se mi že ji nikdy nemůžu mít na 100% což to jsme pořád chtěla ikdyž je to sobecký tak když nejlepší kámošku tak jsem ji chtěla mít jen pro sebe, chtěla jsem aby tu byla pro mě.. Jenže to nešlo a ted? Představa že ju stratím uplně ? Děsná prostě ona a Anička byly moje nej kámošky ve třídě už prostě žádnou nemám. Nikča je super ikdyž mě nikdy nerozuměla a nechápala mě ale ta už svou nej má Marcelu přeju jí to a abych řekla popravdě asik bych ani jednu za nej mít nepomhla zradili mě bavíme se spolu ale prostě je to tam a ještě jsem jim to nezapomenula.. Verča je super náladová a někdy na zabití :D ale prostě nechci být jen náhražka nevím jak to má ale vidím a cítím to tak jak ted píšu prostě pokud NEJLEPŠÍ KÁMOŠKA tak na plno chci ju na 100%.. Prostě jsem to já.. jsme sobecká, náladová,.... mohla bych nekonečně pokračovat.... Bojím se toho že půjdu do dalšího ročníku jelikož vím že ona tam nebude a já tam mít nikoho nebudu ve třídě moc kámošů nemám mno možná že i jo ale přece jen je rozdíl mezi kamarád či nejlepší kamarád..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog ??

Ano 70% (320)
Ne 30% (137)

Komentáře

1 blogwithallforgirl blogwithallforgirl | 25. července 2012 v 18:40 | Reagovat

Máš moc hezkej blog :D:D

2 Ta údajná Verča na zabití.. Ta údajná Verča na zabití.. | 31. července 2012 v 15:18 | Reagovat

Náhražka ? Nechápu. Víš jak mě i Sasku to ranilo když prostě ses s náma přestala bavit ? Já vím, ty narozky sem zvorala, přiznávám,ale nechceš už zakopat tu "válečnou sekyru" ?
A hele, s těma kámošama si nelam hlavu, dyť sou prázdniny a beztak se vždycky všechno vyřeší nějak samo ;)

3 IvanQa-Ejessica IvanQa-Ejessica | Web | 31. července 2012 v 19:39 | Reagovat

Promin :D áno ta verča na zabití kterou mám ráda ! Ale jo občas se mě zdálo že mě máš jako náhražku.. 1.místo Saska a když nemá čas tak pak i já.... Já chci na prázky vzpomínat s radostí a vzpomínkama a né jo toto léto eh.. to se nic nedělo.. Já se děsně bojím nechci další školní rok, čas letí strašně rychle a za chvilku sice tedka to je ještě daleko ale za chvilku zas bude šk. rok, Vánoce a pak zase prázdniny a pak za další rok si řeknem ahoj a už se uvidíme tak maxmiláně 1x do roka.. Mám ségru která je na střední takže vím jak to je u ní s nejlepšíma kámoškama se moc nevídá jen s opravu nej kámošema jo ale ti ostatní který měla ráda tak vidí občav venku či v buse ale jinak možná tak na stanování s dětskama na který chodí na začátku prázdnin a i tak se nevidí se všema.. Čas tak urychleně běží a já ho prostě nestíhám... Promiň já vím že to že jsem vás odsekla jsem též hoooodně doooost hooodně zvorala byla to moje chyba mohla jsme za to jenom já neměla jsem vás přehlížet měla jsem si na vás taky udělat čas..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama